Written by 12:08 pm Zabawa

Jak zarabiać na dmuchanych zamkach po sezonie letnim?

Gdy kończy się lato, coraz rzadziej organizuje się plenerowe przyjęcia i publiczne imprezy na świeżym powietrzu. Schyłek tej pory roku jest więc końcem sezonu dla wielu przedsiębiorców prowadzących wypożyczalnie dmuchańców czy plenerowe parki rozrywki. Nie każdy wie jednak, że na dmuchanych atrakcjach z powodzeniem zarabiać można także zimą oraz w chłodne jesienne i wiosenne dni. Jak się za to zabrać? Podpowiadamy!

Zarabianie na dmuchanych zamkach po sezonie letnim — kilka sprawdzonych sposobów

Każdy przedsiębiorca chciałby, by zyski z udostępniania klientom dmuchańców przez cały rok były tak wysokie jak w sezonie letnim. Choć nie da się zapobiec spadkowi zainteresowania tą formą rozrywki wraz z końcem lata, na dmuchanych atrakcjach zarabiać można niezależnie od pory roku. Wystarczy, że umieści się je na zamkniętej, ogrzewanej hali, a następnie udostępnia zainteresowanym gościom. Jest kilka sposobów, na jakie można to zrobić. Oto najciekawsze z nich!

Halowy park rozrywki

Na zewnątrz mróz i śnieg, a w halowym parku rozrywki zabawa trwa w najlepsze! Jeśli masz dostęp do dużej hali, możesz ustawić w niej kilka dmuchanych atrakcji i zorganizować idealną przestrzeń zabawy dla miłośników dmuchańców. W takim miejscu znakomicie sprawdzą się większe modele, także te wielomodułowe. Aby wzbogacić przestrzeń halowego parku rozrywki, możesz w nim umieścić także minibar z przekąskami i ciepłymi napojami, strefę Bumper Ball czy stoisko z zabawkami.

Halowe festiwale dmuchańców

Jeśli chcesz zarabiać na dmuchańcach poprzez organizowanie wydarzeń w zimie, również masz taką możliwość. Wystarczy wynajęcie ocieplanej, suchej hali, w której zorganizuje się festiwal dmuchanych atrakcji. Takie wydarzenie z pewnością przyciągnie uwagę rodzin spragnionych klasycznych letnich rozrywek, takich jak zabawa na festynach. Halowe festiwale dmuchańców mogą być samodzielną imprezą lub częścią eventu dla dzieci — możliwości jest mnóstwo, dlatego nie bój się szukać okazji do udostępnienia gościom Twoich wyjątkowych dmuchańców.

Zabawa na hali ma różne oblicza, jednak jest równie angażująca i emocjonująca w każdym wydaniu! Jeśli chcesz kupić dmuchane zamki, które pozwolą Ci zarabiać przez cały rok, sprawdź asortyment polskiego producenta dmuchańców GunGan na stronie https://gungan.pl/68-dmuchane-zamki.

Dlaczego warto zarabiać na dmuchańcach także poza sezonem?

Prowadzenie działalności bazującej na udostępnianiu dmuchańców zimą ma wiele zalet. Podstawową z nich jest oczywiście dodatkowy zysk. W czasie, gdy inni chowają dmuchańce do magazynów i nie korzystają z nich aż do początku ciepłych dni, Ty możesz na nich zarabiać.

Co więcej, budujesz w ten sposób rozpoznawalność swojej marki i sprawiasz, że będzie ona procentować także w letnich miesiącach. Organizując zabawy na dmuchańcach w chłodniejszym sezonie, sprawiasz, że Twoja firma zapada klientom w pamięć. Dzięki temu zbudujesz w ich oczach wizerunek Twojej marki jako zaangażowanej i doświadczonej w swojej dziedzinie.

 

Co spakować na wyjazd zimowy z dzieckiem?
Last modified: 4 grudnia, 2023
Close