Written by 5:29 pm Porady

Wkładka do wózka

Skompletowanie wyprawki dla dziecka nie jest najprostszym zadaniem. Pamiętać musimy o różnego typu ubrankach, mebelkach, kosmetykach. Bardzo ważny jest także wózek. Gdy już go zakupimy, warto, abyśmy zaopatrzyli się w specjalną, miękką wkładkę. Czym jest wspomniana wkładka do wózka, jakie ma zalety? Poniżej garść informacji. Zachęcamy do lektury!

Wkładka do wózka ‒ co to? 

Wkładka do wózka to nic innego, jak miękka, dwustronna mata, która przeznaczona jest do montażu na siedzisku wózka. Wkładka jest wygodna oraz bezproblemowa w utrzymaniu w czystości. 

Ponadto, wyposażona została w otwory na pasy bezpieczeństwa. Otwory znajdują się na różnej wysokości, dzięki czemu wkładkę można dopasować do różnych modeli wózka. 

Wkładka do wózka ‒ dlaczego warto? 

Dlaczego warto zdecydować się na zakup wkładki do wózka? Powodów jest wiele. Przede wszystkim: 

  • Wkładka wykonana jest z miękkich, wysokojakościowych tkanin. Dzięki temu jest przyjazna dla delikatnej skóry malucha. Ponadto, wkładka izoluje dziecko od nieprzyjemnego, sztucznego materiału, z którego wykonane zostało siedzisko wózka. 
  • Taki artykuł zabezpiecza także siedzisko wózka przed zniszczeniem i zabrudzeniem. 
  • Miękkie wypełnienie wkładki sprawi, że malcowi będzie wygodniej, zamortyzuje też ewentualne wstrząsy. 
  • Wkładki mają specjalne otwory na pasy bezpieczeństwa, są bezproblemowe w montażu i demontażu. 

Wkładki do wózka od Ceba Baby 

Gdzie można zakupić wysokiej jakości wkładki do wózka malucha? Rozbudowaną ofertę wkładek przygotowała firma Ceba Baby. Wśród propozycji Ceba Baby znajdują się wyłącznie miękkie, wykonane z porządnych materiałów wkładki. Wkładki dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, mają różne wzory, bez problemów więc znajdziemy taką, która będzie doskonale prezentowała się w wózku naszej pociechy. 

Oprócz wkładek Ceba Baby oferuje także inne artykuły, zarówno dla dziecka, jak i dla jego mamy. Wymienić tutaj możemy śpiworki, przewijaki, maty składane, poduszki i wiele innych. 

Podsumowanie 

Wkładka do wózka należy do grupy niezbyt drogich, ale bardzo przydatnych artykułów dla malucha. Dzięki miękkiemu wypełnieniu amortyzuje wstrząsy, chroni delikatną skórę malca przed sztucznym materiałem, z którego wykonane zostało siedzisko. Wkładka zabezpiecza też wózek przed zabrudzeniem.

Psi Patrol – akcesoria dla dzieci
Czy wszystkie smoczki niemowlęce są bezpieczne?
Last modified: 20 grudnia, 2021
Close