Written by 7:43 pm Porady

Psi Patrol – akcesoria dla dzieci

Psi Patrol to jedna z najpopularniejszych bajek na świecie, która skradła serca milionom maluchów na całym świecie. Spora ilość zabawek, które pojawiają się w różnych odsłonach sprawia, że dzieci chętnie odgrywają znane przygody ulubionych piesków lub wymyślają zupełnie nowe historię, aktywując do zabawy wszystkie szczenięta! Pojazdy piesków, bazy interaktywne czy transportery świetnie sprawdzą się dla wszystkich przedszkolaków, jednak w ofercie pojawiło się również sporo akcesoriów dla dzieci, które powstały na licencji Psiego Patrolu i szybko urozmaicą wykonywanie codziennych czynności.

Psi Patrol – akcesoria szkolne

Akcesoria szkolne to jedne z najpotrzebniejszych rzeczy, z jakimi dzieci nie rozstają się przez większość dnia. Jak się okazuje, maluchy oraz ich rodzice mogą wybierać spośród ogromu ciekawych i odjazdowych akcesoriów szkolnych z Psiego Patrolu – jednym z nich jest granatowy plecaczek z wizerunkiem głównego bohatera o imieniu Chase. Ten brązowy psiak radośnie uśmiecha się do swoich kompanów. Sam plecak jest natomiast bardzo pojemny, posiada zapięcie na zamek błyskawiczny, wygodny haczyk oraz regulowane szelki, umożliwiające dopasowanie do rozmiarów dziecka. Ciekawą propozycją okaże się też lunch box – granatowe pudełko ma przykrywkę z kolorowym nadrukiem Chase’a, Marshalla, Rubble’a oraz Skye. Dzięki przegródce maluchy mogą oddzielić poszczególne produkty spożywcze. A co, kiedy na zewnątrz aura nie sprzyja i deszcz pada coraz bardziej? Świetnie sprawdzi się wówczas parasol z nadrukami piesków, który skutecznie ochroni przed deszczem!

Psi Patrol – Melissa and Doug

Melissa and Doug to amerykańska firma, zajmująca się produkcją zabawek dla dzieci, w tym drewnianych, kostiumów, ale też zestawów kreatywnych. W asortymencie marki pojawiły się liczne naklejki, wydrapywanki, pieczątki czy kolorowanki z bohaterami Psiego Patrolu w roli głównej! Książeczki z naklejkami wielokrotnego użytku sprawiają, że dzieci mogą tworzyć rozmaite historyjki, naklejając wizerunki psiaków w dowolne miejsca na kolorowych planszach, by później bez problemu je odkleić. Można skorzystać z klasycznych wersji naklejek lub takich z efektem 3D. Ciekawą propozycją z pewnością okażą się też drewniane pieczątki z gotowymi tuszami, figurki do malowania farbami oraz wodne kolorowanki! Water Wow Psi Patrol zapewnią fantastyczną zabawę, szczególnie gdy najmłodsze maluchy odkryją, jak szybko na kartach kolorowanki mogą pojawiać się wielobarwne psiaki.

Jak się okazuje, produkty Melissa and Doug na licencji Psiego Patrolu zapewnią ciekawą oraz kreatywną zabawę!

Misie szumisie - jak działają?
Wkładka do wózka
Last modified: 18 marca, 2022
Close