Written by 8:24 am Niemowle

Bugaboo_Cybex markowe wózki dla wymagających

Bugaboo_Cybex – te dwie marki szturmem podbijają krajowy rynek wózków dziecięcych. Dlaczego są tak chętnie wybierane? Nowoczesne technologie produkcji, wysoka jakość wykonania, praktyczne rozwiązania użytkowe oraz ponadczasowy design to tylko niektóre z powodów ich popularności. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Bugaboo_Cybex – liderzy nowoczesnych rozwiązań

Produkty obu marek wyróżniają staranne projekty. Ich wózki powstają z uwzględnieniem potrzeb dzieci i rodziców. Zapewniają optymalny komfort maluchom – to zasługa wygodnych materacyków i przemyślanych zabezpieczeń chroniących przed słońcem, wodą i wiatrem. Umożliwiają też wygodną obsługę – w tym wypadku liczną się ergonomiczne rozwiązania, strategicznie rozmieszczone poręczę i praktyczne akcesoria dodatkowe. Tajemnica sukcesu Bugaboo_Cybex tkwi jednak w stelażach – to lekkie i bardzo wytrzymałe konstrukcje, które zaprojektowano z myślą o długotrwałym użytkowaniu – bez trudu wytrzymają niejeden sezon i mogą służyć kolejnym dzieciom w rodzinie. Mają komfortowe zawieszenie i składają się do niewielkich rozmiarów, dzięki czemu można je wygodnie przewozić i przechowywać.

Wybierz wózek dla siebie

Co jeszcze oferują wózki Bugaboo Cybex? Ich produkty dostępne są w wielu wersjach. Do wyboru mamy modele standardowe do codziennych spacerów, kompaktowe konstrukcje turystyczne, które można wygodnie przewozić samolotem, a także wersje sportowe, które mają zwiększoną stabilność i niską masę. Modna i jedyna w swoim rodzaju stylistyka powoduje, że przyciągają wzrok. Ponadto dostępne są w wielu kolorach. Warto zwrócić uwagę, że wózki Bugabo_Cybex można wyposażyć w akcesoria dodatkowe. Producenci oferują do nich między innymi śpiworki, osłony przeciwdeszczowe, uchwyty na kubki, torby na akcesoria dziecięce oraz zakupy, a także platformy na kółkach do przewożenia starszego rodzeństwa. Konstrukcje Bugaboo i Cybex nie należą do najtańszych – to produkty klasy premium. Ponieważ są bardzo wytrzymałe, nie tracą jednak znacznie na wartości. Do tego są bardzo poszukiwane na rynku wtórnym. Sprawia to, że możemy je odsprzedać na atrakcyjnych dla nas warunkach.

Pieluszkowe odparzenie skóry — na czym polega, jak się objawia i jak z nim walczyć?
Ząbkowanie u dziecka
Last modified: 3 czerwca, 2022
Close